Spelsberg Ontluchtings wartels BST M20/SW - 26202001
Artikelnummer: 21265502 | Fabrikantnummer: 26202001 | EAN: 4013902587087
Het productnummer van de fabrikant is 26202001. Het EAN nummer is 4013902587087. Het interne artikelnummer is 21265502.
ventilatiewartels, diepzwart, Beschermingsgraad IP44, Halogeenvrij
| Klasse |
Wurgnippel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Spelsberg
Toon alle producten van Spelsberg |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| RAL-nummer | 9005 |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Overig |
| Met trekontlasting | Nee |
| Nom. diameter | 20 mm |
| Voor wanddikte | 1.5 - 4.5 mm |
| Afdichtbereik | 0 - 0 mm |
| Model | Open |
| Dubbel membraan | Nee |
| Nom. diameter (Pg) | |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Spelsberg Kabeldoos abox-I 1500 DK-1502
Artikelnummer: 20167841
Fabrikantnummer: 49058501
Spelsberg Kabeldoos abox-I 700-702
Artikelnummer: 20167835
Fabrikantnummer: 49047001
Spelsberg Kabeldoos abox 025-L
Artikelnummer: 10343260
Fabrikantnummer: 80290701
Spelsberg Ak verdeelkast leeg modulaire verdeler ip65 kunststof 9 module
Artikelnummer: 11499034
Fabrikantnummer: 73540901
Spelsberg Ak verdeelkast leeg modulaire verdeler ip65 kunststof 3 module
Artikelnummer: 11499028
Fabrikantnummer: 73540301
Spelsberg Kabeldoos abox SL-2,52
Artikelnummer: 10343650
Fabrikantnummer: 80680701
Spelsberg
» Meer informatie over SpelsbergArtikelnummer: 21265502
Fabrikantnummer: 26202001
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.