Spelsberg Schijfnippel M20 - 21642001
Artikelnummer: 22858232 | Fabrikantnummer: 21642001 | EAN: 4013902859986
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Spelsberg SNI wurgnippel afsnijdbaar, kunststof, lichtgrijs, nom. diameter 20mm, afdichtbereik 5 - 16mm, beschermingsgraad (IP) IP55, halogeenvrij, voor wanddikte 1.5 - 4.5mm
Het productnummer van de fabrikant is 21642001. Het EAN nummer is 4013902859986. Het interne artikelnummer is 22858232.
Aanvullende informatie
Snijnippel met gesloten dichtingsmembraan, af te snijden in verschillende schijven, thermoplastisch elastomeer, met Beschermingsgraad IP55,
snijnippel, lichtgrijs, Beschermingsgraad IP55, Halogeenvrij
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Spelsberg
Specificaties
snijnippel, lichtgrijs, Beschermingsgraad IP55, Halogeenvrij
| Klasse |
Wurgnippel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Spelsberg
Toon alle producten van Spelsberg |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| RAL-nummer | 7035 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Met trekontlasting | Nee |
| Nom. diameter | 20 mm |
| Voor wanddikte | 1.5 - 4.5 mm |
| Afdichtbereik | 5 - 16 mm |
| Dubbel membraan | Nee |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Gerelateerde producten
3 producten speciaal geselecteerd voor Spelsberg Schijfnippel M20
Spelsberg Kabeldoos abox 700-702
Spelsberg Kabeldoos abox 700-702
Spelsberg Kabeldoos abox 700-702
Artikelnummer: 11792731
Fabrikantnummer: 87041001
Spelsberg Kabeldoos HP 90-L
Spelsberg Kabeldoos HP 90-L
Spelsberg Kabeldoos HP 90-L
Artikelnummer: 10343239
Fabrikantnummer: 32599001
Spelsberg
» Meer informatie over Spelsberg
Huidige product