Spelsberg Universele inbouwbehuizing - 98000501
Artikelnummer: 10169017 | Fabrikantnummer: 98000501 | EAN: 4013902932344
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Spelsberg K inbouwdoos wand/plafond, deksel
Het productnummer van de fabrikant is 98000501. Het EAN nummer is 4013902932344. Het interne artikelnummer is 10169017.
Aanvullende informatie
Inbouwdoos voor betonbouw, voorbereid voor opname van de WK-klemmen 2,5 - 25 mm², geschikt voor de opname van een 40-polige telefoonaansluitprofiel als telefoondoorgangskast volgens DIN 47614-615, of als IBT-verdeling UP 015 (1-rij-ig, 15 TE), Halogeenvrij, voor het inbouwen van NV/HV/LED verlichting en luidsprekers, met Beschermingsgraad IP30, voor betonbouw, tot 90°C, Halogeenvrij, 311 x 202 x 158, geschikt voor achterzijde bekisting, voor klink- en magneetbevestiging, zonder Fermacell®-plaat, Lampvermogen, max. 50W / LED 40W
universele inbouwbehuizing, andere, Beschermingsgraad IP30, Geschikt voor betonbouw , Nominale isolatiespanning 400V AC, Halogeenvrij
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Spelsberg
Specificaties
universele inbouwbehuizing, andere, Beschermingsgraad IP30, Geschikt voor betonbouw , Nominale isolatiespanning 400V AC, Halogeenvrij
| Klasse |
Doos voor montage in de wand/plafond
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Spelsberg
Toon alle producten van Spelsberg |
| Lengte | 202 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Vorm | Rechthoekig |
| Kleur | Overig |
| Voorzien van draaibare ring | Nee |
| Met schroeven | Nee |
| Bevestiging schakelmateriaal | Schroeven |
| Achterinvoer | Nee |
| Met afscherming | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
| Speciale toepassing | Geen |
| Functiebehoud | Geen |
| Transparant deksel | Nee |
| Uitgerust met | Geen |
| Montagewijze | Gietbouw |
| Met scheidingswand | Nee |
| Verzegelbaar | Nee |
| Uitvoering deksel | Blinddeksel |
| Klem met vaste positie | Nee |
| Dekselbevestiging | Opklemmend (snap) |
| Buisvergrendeling | Ja |
| Aantal invoeren | 32 |
| Voor buisdiameter | 32 mm |
| Bouwvorm | Overig |
| Armatuurhaakbevestiging | Nee |
| Spruit | Geen |
| Buisvergrendeling optioneel | Nee |
| Behuizingsdoorvoer via uitbreekopening | Nee |
| Aantal meegeleverde tuiten | 0 |
| Aantal polen klem | 0 |
| Breedte | 311 mm |
| Geschikt voor kabeldiameter | 1 - 47.5 mm |
| Behuizingsdoorvoer via trappenmembraan | Nee |
| Behuizingsdoorvoer via dichtmembraan | Nee |
| Behuizingsdoorvoer via buismanchet | Nee |
| Model | Overig |
| Diepte | 158 - 158 mm |
| Voldoet aan BS 4662 | Nee |
| Luchtdicht | Ja |
| Aantal niet-verstelbare bevestigingsnokken | 0 |
| Aantal verstelbare apparaatbevestigingsnokken | 0 |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Aantal eenheden horizontaal | |
| Aantal eenheden verticaal | |
| Geschikt voor wand-/plaatdikte | - mm |
| Categorieën |
Dozen deksels en toebehoren
Installatiemateriaal |
Gerelateerde producten
3 producten speciaal geselecteerd voor Spelsberg Universele inbouwbehuizing
Spelsberg Draagstang STH 230
Spelsberg Draagstang STH 230
Spelsberg Draagstang STH 230
Artikelnummer: 20343269
Fabrikantnummer: 97973001
Spelsberg Spreidnagel nas-al
Spelsberg Spreidnagel nas-al
Spelsberg Spreidnagel nas-al
Artikelnummer: 10343890
Fabrikantnummer: 97924001
Spelsberg
» Meer informatie over Spelsberg
Huidige product