Spelsberg Wurgnippel wni M25 - 21342501
Artikelnummer: 22858228 | Fabrikantnummer: 21342501 | EAN: 4013902013746
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
WNI M25 wurgnippel
Het productnummer van de fabrikant is 21342501. Het EAN nummer is 4013902013746. Het interne artikelnummer is 22858228.
Aanvullende informatie
Wurgnippel M_ x 1,5 mm met geopend dichtingsmembraan, polyethyleen, Beschermingsgraad IP54,
wurgnippel, lichtgrijs, Beschermingsgraad IP54, Halogeenvrij
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Spelsberg
Specificaties
wurgnippel, lichtgrijs, Beschermingsgraad IP54, Halogeenvrij
| Klasse |
Wurgnippel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Spelsberg
Toon alle producten van Spelsberg |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| RAL-nummer | 7035 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Met trekontlasting | Nee |
| Nom. diameter | 25 mm |
| Afdichtbereik | 9 - 16 mm |
| Voor wanddikte | 1 - 11 mm |
| Dubbel membraan | Nee |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Spelsberg Wurgnippel wni M25
Spelsberg
» Meer informatie over Spelsberg
Huidige product