Spelsberg Wurgnippel wni M32 - 21343201
Artikelnummer: 22858229 | Fabrikantnummer: 21343201 | EAN: 4013902890606
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Spelsberg WNI wurgnippel open, kunststof, lichtgrijs, nom. diameter 32mm, afdichtbereik 13 - 23mm, beschermingsgraad (IP) IP54, halogeenvrij, voor wanddikte 1 - 11mm
Het productnummer van de fabrikant is 21343201. Het EAN nummer is 4013902890606. Het interne artikelnummer is 22858229.
Aanvullende informatie
Wurgnippel M_ x 1,5 mm met geopend dichtingsmembraan, polyethyleen, Beschermingsgraad IP54,
wurgnippel, lichtgrijs, Beschermingsgraad IP54, Halogeenvrij
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Spelsberg
Specificaties
wurgnippel, lichtgrijs, Beschermingsgraad IP54, Halogeenvrij
| Klasse |
Wurgnippel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Spelsberg
Toon alle producten van Spelsberg |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| RAL-nummer | 7035 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Met trekontlasting | Nee |
| Nom. diameter | 32 mm |
| Afdichtbereik | 13 - 23 mm |
| Voor wanddikte | 1 - 11 mm |
| Dubbel membraan | Nee |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Spelsberg Wurgnippel wni M32
Spelsberg Kabeldoos abox 700-702
Spelsberg Kabeldoos abox 700-702
Spelsberg Kabeldoos abox 700-702
Artikelnummer: 11792731
Fabrikantnummer: 87041001
Spelsberg
» Meer informatie over Spelsberg
Huidige product