Spelsberg Wurgplug WST M20 - 20342001
Artikelnummer: 22858208 | Fabrikantnummer: 20342001 | EAN: 4013902013739
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
WST M20 Wurgnippel
Het productnummer van de fabrikant is 20342001. Het EAN nummer is 4013902013739. Het interne artikelnummer is 22858208.
Aanvullende informatie
Wurgnippel M_ x 1,5 mm met gesloten dichtingsmembraan, polyethyleen, Beschermingsgraad IP54,
Wurgnippel, lichtgrijs, Beschermingsgraad IP54, Halogeenvrij
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Spelsberg
Specificaties
Wurgnippel, lichtgrijs, Beschermingsgraad IP54, Halogeenvrij
| Klasse |
Wurgnippel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Spelsberg
Toon alle producten van Spelsberg |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| RAL-nummer | 7035 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Met trekontlasting | Nee |
| Nom. diameter | 20 mm |
| Afdichtbereik | 8 - 13.5 mm |
| Voor wanddikte | 1 - 9 mm |
| Dubbel membraan | Nee |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Spelsberg Wurgplug WST M20
Spelsberg Kabeldoos abox 700-702
Spelsberg Kabeldoos abox 700-702
Spelsberg Kabeldoos abox 700-702
Artikelnummer: 11792731
Fabrikantnummer: 87041001
Spelsberg
» Meer informatie over Spelsberg
Huidige product