Spelsberg Wurgplug WST M40 - 20344001
Artikelnummer: 22858211 | Fabrikantnummer: 20344001 | EAN: 4013902859955
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Spelsberg WST wurgnippel gesloten, kunststof, lichtgrijs, nom. diameter 40mm, afdichtbereik 17 - 24mm, beschermingsgraad (IP) IP54, halogeenvrij, voor wanddikte 1 - 11mm
Het productnummer van de fabrikant is 20344001. Het EAN nummer is 4013902859955. Het interne artikelnummer is 22858211.
Aanvullende informatie
Wurgnippel M_ x 1,5 mm met gesloten dichtingsmembraan, polyethyleen, Beschermingsgraad IP54,
Wurgnippel, lichtgrijs, Beschermingsgraad IP54, Halogeenvrij
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Spelsberg
Specificaties
Wurgnippel, lichtgrijs, Beschermingsgraad IP54, Halogeenvrij
| Klasse |
Wurgnippel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Spelsberg
Toon alle producten van Spelsberg |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| RAL-nummer | 7035 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Met trekontlasting | Nee |
| Nom. diameter | 40 mm |
| Afdichtbereik | 17 - 24 mm |
| Voor wanddikte | 1 - 11 mm |
| Dubbel membraan | Nee |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Gerelateerde producten
3 producten speciaal geselecteerd voor Spelsberg Wurgplug WST M40
Spelsberg Kabeldoos abox 700-702
Spelsberg Kabeldoos abox 700-702
Spelsberg Kabeldoos abox 700-702
Artikelnummer: 11792731
Fabrikantnummer: 87041001
Spelsberg
» Meer informatie over Spelsberg
Huidige product