Spike Wit 880LM 3000K ra>80 fase afsnijding - 611910
Artikelnummer: 26703970 | Fabrikantnummer: 611910 | EAN: 7021986119107
Het productnummer van de fabrikant is 611910. Het EAN nummer is 7021986119107. Het interne artikelnummer is 26703970.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
SG
Toon alle producten van SG |
| Serie |
Spike
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Met schakelaar | Nee |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Rasteruitvoering | Overig |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Slagvastheid | IK08 |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Lichtkleur | Wit |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Inbouwdiameter | 0 mm |
| Buitendiameter | 0 mm |
| Inbouwhoogte/diepte | 0 mm |
| Inbouwlengte | 0 mm |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Lamphouder | Overig |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Hoogte/diepte | 155 mm |
| Breedte | 171 mm |
| Lengte | 173 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP44 |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Geschikt voor lampvermogen | 10 - 10 W |
| Max. systeemvermogen | 8 W |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Lichtverdeler | Overig |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Poedercoating |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 52 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 64 |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 90 % |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | C |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | IP44 |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 88 - 88 lm/W |
| Maximaal aantal armaturen per zekeringautomaat C10 (MCB) | 40 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Nom. stroom | - mA |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lengte snoer | mm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 880 - 880 lm |
| Categorieën | Armaturen |
SG Lighting
SG Lighting is van oorsprong een Noors bedrijf opgericht in 1990. Inmiddels is SG Lighting aanwezig en populair bij architecten, lichtadviseurs, ontwerpers en elektrotechnische installateurs in 25 landen. Het streven is om volgens de hoogste kwaliteitsstandaarden armaturen voor zowel binnen als buiten te ontwerpen en te produceren. Door hoge kwaliteitseisen te stellen aan de materialen zijn ze bestand tegen de tand des tijds. SG Lighting slaagt erin dit te verwezenlijken tegen een optimale prijs- kwaliteitsverhouding.
SG Lighting is sterk in het combineren van functie en vorm en ontwikkelt hoogwaardige armaturen met de grootst mogelijke aandacht voor elk detail. Een robuust en hoogwaardig ontwerp zorgt voor een lange levensduur.
» Meer informatie over SG Lighting