Stago Alu Zuil vrijstaand enkel 2,1M 6XWCD 2XRJ45 utp vlak ano - STA520235
Artikelnummer: 26711612 | Fabrikantnummer: STA520235 | EAN: 7321679005855
Het productnummer van de fabrikant is STA520235. Het EAN nummer is 7321679005855. Het interne artikelnummer is 26711612.
| Klasse |
Aansluitzuil
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Stago
Toon alle producten van Stago |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Diameter | 45 mm |
| Breedte deksel | 80 mm |
| Kwaliteitsklasse aansluitzuil | Overig |
| Oppervlaktebescherming zuil | Geanodiseerd/geëloxeerd |
| Dekselmateriaal halogeenvrij | Ja |
| Aantal scheidingswanden | 1 |
| Vorm zuil | Overig |
| Verstelbaar | Ja |
| Aantal inzetbare deksels | 1 |
| Materiaal aansluitzuil | Aluminium |
| Materiaal aansluitzuil halogeenvrij | Ja |
| Kwaliteitsklasse deksel | Overig |
| Doorlopend profiel | Ja |
| Verplaatsbaar | Ja |
| Dekselmateriaal | Aluminium |
| Voorbedraad | Ja |
| Kleur deksel | Aluminium |
| Oppervlakte deksel | Geanodiseerd/geëloxeerd |
| Bevestigingswijze | Montageflens |
| Zuilhoogte | 2150 - 2150 mm |
| Zuildiepte | 66 mm |
| Kleur zuil | Aluminium |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Model | Enkelzijdig |
| Kabelinvoer | Bovenop |
| Hoogtenivellering | mm |
| RAL-nummer zuil | |
| RAL-nummer deksel | |
| Nuttige doorsnede | 6798 mm² |
| Zuilbreedte | 103 mm |
| Categorieën |
Aansluitzuil
Installatiebuis kabelgoot |
Stago
Stago is een bekende naam in de wereld van de kabeldraagsystemen. Het merk biedt betrouwbare en praktische oplossingen voor het managen van laag- en middenspanningskabels en kabels voor tele- en datacommunicatie. De kabelgoten kunnen worden onderverdeeld in kabeldraagsystemen, wandgootsystemen, vloerinstallatiesystemen en zuilen. De producten voor het managen van uw kabels zijn energieveilig, efficiënt, duurzaam en montagevriendelijk.
» Meer informatie over StagoArtikelnummer: 26711612
Fabrikantnummer: STA520235