Stago Performa zinc+console 150MM - CSU4548115
Artikelnummer: 10772377 | Fabrikantnummer: CSU4548115 | EAN: 8428031160791
Het productnummer van de fabrikant is CSU4548115. Het EAN nummer is 8428031160791. Het interne artikelnummer is 10772377.
Er zijn vier beschikbare afwerkingen; elektro-zink, gebichromeerd, thermisch verzinkt en roestvrij staal.
De draadgoten
Performa - Console - Horizontaal - 150mm - 82x194x150mm - Zinc+
| Klasse |
Console kabeldraagsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Stago
Toon alle producten van Stago |
| Serie |
Performa
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Kwaliteitsklasse | Overig |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Breedte | 194 mm |
| Hoogte | 82 mm |
| Lengte | 42 mm |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt zink-aluminium |
| Uitvoering | Wandconsole |
| Hoek | 90 - 90 ° |
| Geschikt voor kabeldraagsysteembreedte | 150 - 150 mm |
| Categorieën |
Consoles
Stago Draadgoot Installatiebuis kabelgoot |
Stago
Stago is een bekende naam in de wereld van de kabeldraagsystemen. Het merk biedt betrouwbare en praktische oplossingen voor het managen van laag- en middenspanningskabels en kabels voor tele- en datacommunicatie. De kabelgoten kunnen worden onderverdeeld in kabeldraagsystemen, wandgootsystemen, vloerinstallatiesystemen en zuilen. De producten voor het managen van uw kabels zijn energieveilig, efficiënt, duurzaam en montagevriendelijk.
» Meer informatie over Stago