Stago Wibe afdekgoot 2000x300mm staal - 732266
Artikelnummer: 10440868 | Fabrikantnummer: 732266 | EAN: 3606480535734
Het productnummer van de fabrikant is 732266. Het EAN nummer is 3606480535734. Het interne artikelnummer is 10440868.
- Unieke profilering & stuiklasverbindingen
- Hoog belastbaar
- Vanuit praktijk beproefd uiterst solide oplossing
- Slotboutmethode
- Gemakkelijke montage
WIBE - Deksel W5 - 300mm - L=2m - Thermisch verzinkt
| Klasse |
Deksel kabeldraagsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Stago
Toon alle producten van Stago |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaaldikte | 1 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Geschikt voor draadgoot | Nee |
| Geschikt voor kabelgoot | Ja |
| Bevestigingswijze | Dekselklem |
| Geschikt voor kabelladder | Ja |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 120 °C |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
| Breedte deksel | 300 mm |
| Categorieën |
Leidingwegen en kabeldraagsystemen
Installatiebuis kabelgoot |
Stago
Stago is een bekende naam in de wereld van de kabeldraagsystemen. Het merk biedt betrouwbare en praktische oplossingen voor het managen van laag- en middenspanningskabels en kabels voor tele- en datacommunicatie. De kabelgoten kunnen worden onderverdeeld in kabeldraagsystemen, wandgootsystemen, vloerinstallatiesystemen en zuilen. De producten voor het managen van uw kabels zijn energieveilig, efficiënt, duurzaam en montagevriendelijk.
» Meer informatie over StagoArtikelnummer: 10440868
Fabrikantnummer: 732266
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.