Apc Smart ups 1500va 2u 230vac zwart - SMT1500RMI2UC
Artikelnummer: 11446843 | Fabrikantnummer: SMT1500RMI2UC | EAN: 731304333005
Het productnummer van de fabrikant is SMT1500RMI2UC. Het EAN nummer is 731304333005. Het interne artikelnummer is 11446843.
| Klasse |
UPS
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Stago
Toon alle producten van Stago |
| Serie |
APC Smart-UPS
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Hoogte | 86 mm |
| SNMP | Nee |
| Breedte | 432 mm |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Nee |
| Aantal fasen primair | 1 |
| Geschikt voor netwerkmanagement | Nee |
| UPS-technologie | Line interactive |
| Bouwvorm | 19" model |
| Uitgangsschijnvermogen | 1500 VA |
| Auto shut down functie | Nee |
| Aantal fasen secundair | 1 |
| Efficiëntie overall | 94 % |
| Efficiëntie in eco-modus | 98 % |
| Aantal uitgaande aansluitingen C13 | 4 |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Gewicht | 26.1 kg |
| Modulair | Nee |
| Aantal uitgaande aansluitingen met vaste aansluiting | 0 |
| Aantal uitgaande aansluitingen C19 | 0 |
| Primaire frequentie | 50 - 60 Hz |
| Uitgangsspanning | 230 - 230 V |
| Secundaire frequentie | 50 - 60 Hz |
| Ingangsspanning | 230 - 230 V |
| Uitgangsvermogen werkelijk | 1000 W |
| Uitgangs Power Factor | 0.6 |
| Diepte | 477 mm |
| Overbruggingstijd vollast | 7.9 min |
| USB-interface | Ja |
| Max. harmonische vervorming uitgangsspanning (lineaire belasting) | 0.05 % |
| Ingangsaansluiting | C14 |
| Opgenomen vermogen | W |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | |
| Aantal contactdozen met aardcontact CEE 7/5 (type E) | |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Stago
Stago is een bekende naam in de wereld van de kabeldraagsystemen. Het merk biedt betrouwbare en praktische oplossingen voor het managen van laag- en middenspanningskabels en kabels voor tele- en datacommunicatie. De kabelgoten kunnen worden onderverdeeld in kabeldraagsystemen, wandgootsystemen, vloerinstallatiesystemen en zuilen. De producten voor het managen van uw kabels zijn energieveilig, efficiënt, duurzaam en montagevriendelijk.
» Meer informatie over Stago