Stago Hangconsole 2F-730 RVS316 - 725565
Artikelnummer: 23446763 | Fabrikantnummer: 725565
Specificaties
| Klasse |
Ophangprofiel kabeldraagsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Stago
Toon alle producten van Stago |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Lengte | 730 mm |
| Geschikt voor functiebehoud | Ja |
| Kwaliteitsklasse | RVS V4A |
| Uitvoering | U-profiel |
| Profielbreedte | 80 mm |
| Profielhoogte | 135 mm |
| Categorieën |
Leidingwegen en kabeldraagsystemen
Installatiebuis kabelgoot |
Stago
Stago is een bekende naam in de wereld van de kabeldraagsystemen. Het merk biedt betrouwbare en praktische oplossingen voor het managen van laag- en middenspanningskabels en kabels voor tele- en datacommunicatie. De kabelgoten kunnen worden onderverdeeld in kabeldraagsystemen, wandgootsystemen, vloerinstallatiesystemen en zuilen. De producten voor het managen van uw kabels zijn energieveilig, efficiënt, duurzaam en montagevriendelijk.
» Meer informatie over Stago
Huidige product