Stago KG281 Bodemverbinder 150 - CSU70701500
Artikelnummer: 25679478 | Fabrikantnummer: CSU70701500 | EAN: 8712186011849
Het productnummer van de fabrikant is CSU70701500. Het EAN nummer is 8712186011849. Het interne artikelnummer is 25679478.
| Klasse |
Verbindingsstuk kabeldraagsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Stago
Toon alle producten van Stago |
| Serie |
KG281
Toon alle producten in deze serie |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Lengte | 70 mm |
| Geschikt voor kabelladder | Nee |
| Scharnierende verbinder verticaal | Nee |
| Scharnierende verbinder horizontaal | Nee |
| Verbindingswijze | Schroefverbinder |
| Geschikt voor draadgoot | Nee |
| Geschikt voor kabelgoot | Ja |
| Geschikt voor kabeldraagsysteembreedte | 150 - 150 mm |
| Geschikt voor draadgootdraad | 60 - 60 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Langsverbinder |
| Categorieën |
Leidingwegen en kabeldraagsystemen
Installatiebuis kabelgoot |
Stago
Stago is een bekende naam in de wereld van de kabeldraagsystemen. Het merk biedt betrouwbare en praktische oplossingen voor het managen van laag- en middenspanningskabels en kabels voor tele- en datacommunicatie. De kabelgoten kunnen worden onderverdeeld in kabeldraagsystemen, wandgootsystemen, vloerinstallatiesystemen en zuilen. De producten voor het managen van uw kabels zijn energieveilig, efficiënt, duurzaam en montagevriendelijk.
» Meer informatie over Stago