Stago KG281 Ondersteuningsbalk 150 - CSU04061600
Artikelnummer: 25672883 | Fabrikantnummer: CSU04061600 | EAN: 8712186001086
Het productnummer van de fabrikant is CSU04061600. Het EAN nummer is 8712186001086. Het interne artikelnummer is 25672883.
| Klasse |
Console kabeldraagsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Stago
Toon alle producten van Stago |
| Serie |
KG281
Toon alle producten in deze serie |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Breedte | 187 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Lengte | 38 mm |
| Hoek | 90 - 90 ° |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 120 °C |
| Geschikt voor kabeldraagsysteembreedte | 150 - 150 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Wandconsole |
| Categorieën |
Leidingwegen en kabeldraagsystemen
Installatiebuis kabelgoot |
Stago
Stago is een bekende naam in de wereld van de kabeldraagsystemen. Het merk biedt betrouwbare en praktische oplossingen voor het managen van laag- en middenspanningskabels en kabels voor tele- en datacommunicatie. De kabelgoten kunnen worden onderverdeeld in kabeldraagsystemen, wandgootsystemen, vloerinstallatiesystemen en zuilen. De producten voor het managen van uw kabels zijn energieveilig, efficiënt, duurzaam en montagevriendelijk.
» Meer informatie over Stago