Stago LB4000 Koppelplaat H2360 SV R3000 - CSU738018R300
Artikelnummer: 23573699 | Fabrikantnummer: CSU738018R300
Het productnummer van de fabrikant is CSU738018R300. Het interne artikelnummer is 23573699.
| Klasse |
Verbindingsstuk kabeldraagsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Stago
Toon alle producten van Stago |
| Serie |
LB4000
Toon alle producten in deze serie |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Lengte | 360 mm |
| Kleur | Rood |
| RAL-nummer | 3000 |
| Geschikt voor kabelgoot | Nee |
| Scharnierende verbinder verticaal | Nee |
| Scharnierende verbinder horizontaal | Nee |
| Verbindingswijze | Schroefverbinder |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) en gecoat |
| Geschikt voor draadgoot | Nee |
| Geschikt voor kabelladder | Ja |
| Geschikt voor kabeldraagsysteembreedte | 200 - 600 mm |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 120 °C |
| Geschikt voor kabeldraagsysteemhoogte | 60 - 60 mm |
| Model | Langsverbinder |
| Categorieën |
Leidingwegen en kabeldraagsystemen
Installatiebuis kabelgoot |
Stago
Stago is een bekende naam in de wereld van de kabeldraagsystemen. Het merk biedt betrouwbare en praktische oplossingen voor het managen van laag- en middenspanningskabels en kabels voor tele- en datacommunicatie. De kabelgoten kunnen worden onderverdeeld in kabeldraagsystemen, wandgootsystemen, vloerinstallatiesystemen en zuilen. De producten voor het managen van uw kabels zijn energieveilig, efficiënt, duurzaam en montagevriendelijk.
» Meer informatie over Stago