Stago Sluitring M10 Ø10.5x22x1.5MM elektrolytisch verzinkt staal 261.10.002 - 26110002
Artikelnummer: 10517770 | Fabrikantnummer: 26110002 | EAN: 8712061021604
Omschrijving
Asf sluitring, staal, buitendiameter 22mm, binnendiameter 10.5mm, geschikt voor boutmaat (M..) 10, oppervlaktebescherming elektrolytisch verzinkt, dikte 1.5mm, kwaliteit overig, gehard, gatvorm rond
Het productnummer van de fabrikant is 26110002. Het EAN nummer is 8712061021604. Het interne artikelnummer is 10517770.
Aanvullende informatie
Vlakke sluitring M10 (22x1.5) verzinkt; 100 stuks per verpakking
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Sluitring
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Met tanding | Nee |
| Gatvorm | Rond |
| Dikte | 1.5 mm |
| Buitendiameter | 22 mm |
| Binnendiameter | 10.5 mm |
| Gehard | Ja |
| Geschikt voor boutmaat (metrisch) | 10 |
| Afgeschuind | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Bouten en moeren
Installatiemateriaal |
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product
Stago Sluitring M10 Ø10.5x22x1.5MM elektrolytisch verzinkt staal 261.10.002
Artikelnummer: 10517770
Fabrikantnummer: 26110002