Stago TV184 Aanzetstuk Vlak 600 H=60 D=1.5 TV - CSU360760126
Artikelnummer: 23659227 | Fabrikantnummer: CSU360760126 | EAN: 8712186090073
Het productnummer van de fabrikant is CSU360760126. Het EAN nummer is 8712186090073. Het interne artikelnummer is 23659227.
| Klasse |
Aftakstuk kabelgoot
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Stago
Toon alle producten van Stago |
| Serie |
TV184
Toon alle producten in deze serie |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Nato perforatie | Nee |
| Binnenstraal | 100 mm |
| Kabelgoot-aftakbreedte | 600 mm |
| Geschikt voor kabelgoothoogte | 60 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Zonder verbinder |
| Categorieën |
Kabelgoten metaal
Installatiebuis kabelgoot |
Stago
Stago is een bekende naam in de wereld van de kabeldraagsystemen. Het merk biedt betrouwbare en praktische oplossingen voor het managen van laag- en middenspanningskabels en kabels voor tele- en datacommunicatie. De kabelgoten kunnen worden onderverdeeld in kabeldraagsystemen, wandgootsystemen, vloerinstallatiesystemen en zuilen. De producten voor het managen van uw kabels zijn energieveilig, efficiënt, duurzaam en montagevriendelijk.
» Meer informatie over Stago