Stago Unilock Koppelplaat Z+ - CSU88010109
Artikelnummer: 25731450 | Fabrikantnummer: CSU88010109 | EAN: 3606481095466
Het productnummer van de fabrikant is CSU88010109. Het EAN nummer is 3606481095466. Het interne artikelnummer is 25731450.
| Klasse |
Verbindingsstuk kabeldraagsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Stago
Toon alle producten van Stago |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Lengte | 185 mm |
| Geschikt voor kabelladder | Nee |
| Scharnierende verbinder verticaal | Nee |
| Scharnierende verbinder horizontaal | Nee |
| Geschikt voor draadgoot | Nee |
| Geschikt voor kabelgoot | Ja |
| Verbindingswijze | Schroefloze verbinder |
| Geschikt voor kabeldraagsysteembreedte | 70 - 600 mm |
| Geschikt voor draadgootdraad | 60 - 60 mm |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt en gecoat |
| Geschikt voor kabeldraagsysteemhoogte | 60 - 60 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Langsverbinder |
| Categorieën |
Leidingwegen en kabeldraagsystemen
Installatiebuis kabelgoot |
Stago
Stago is een bekende naam in de wereld van de kabeldraagsystemen. Het merk biedt betrouwbare en praktische oplossingen voor het managen van laag- en middenspanningskabels en kabels voor tele- en datacommunicatie. De kabelgoten kunnen worden onderverdeeld in kabeldraagsystemen, wandgootsystemen, vloerinstallatiesystemen en zuilen. De producten voor het managen van uw kabels zijn energieveilig, efficiënt, duurzaam en montagevriendelijk.
» Meer informatie over Stago