Stago Verstelbare plafond beugel SZ - 4551410
Artikelnummer: 11792962 | Fabrikantnummer: 4551410 | EAN: 8428031037970
Het productnummer van de fabrikant is 4551410. Het EAN nummer is 8428031037970. Het interne artikelnummer is 11792962.
| Klasse |
Plafondbevestiging kabeldraagsyst.
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Stago
Toon alle producten van Stago |
| Serie |
Performa
Toon alle producten in deze serie |
| Type | EV/SZ |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Scharnierend | Nee |
| Kleur | Geen |
| Breedte | 150 mm |
| Lengte | 60 mm |
| Draadmaat (M..) | 8 |
| Diameter | 0 mm |
| Functiebehoud | Geen |
| Kwaliteitsklasse | Geen |
| Hoogte | 116 mm |
| Uitvoering | Plafondbeugel |
| Verstelbaar | Nee |
| Instelbereik/hoekmaat | 0 ° |
| Uitvoeringsvorm | Verstelbaar(scharnierend) |
| Draaglast | 2000 N |
| Categorieën |
Toebehoren
Stago Draadgoot Installatiebuis kabelgoot |
Stago
Stago is een bekende naam in de wereld van de kabeldraagsystemen. Het merk biedt betrouwbare en praktische oplossingen voor het managen van laag- en middenspanningskabels en kabels voor tele- en datacommunicatie. De kabelgoten kunnen worden onderverdeeld in kabeldraagsystemen, wandgootsystemen, vloerinstallatiesystemen en zuilen. De producten voor het managen van uw kabels zijn energieveilig, efficiënt, duurzaam en montagevriendelijk.
» Meer informatie over Stago