Stahl Ispac Isolators Hart Multiplexer hart solutions - 160695
Artikelnummer: 25687562 | Fabrikantnummer: 160695 | EAN: 4046827029004
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
HART multiplexer HART solutions
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Stahl
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 160695. Het EAN nummer is 4046827029004. Het interne artikelnummer is 25687562.
| Klasse |
Veldbus, dec. periferie - communicatiemodule
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Stahl
Toon alle producten van Stahl |
| Serie |
Ispac Isolators
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Frontinbouw mogelijk | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | ATEX gas-Ex-Beveiliging, Cat. 3G |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| SIL conform IEC 61508 | 3 |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Ja |
| Met potentiaalscheiding | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Diepte | 108 mm |
| Systeemcomponenten | Ja |
| Veldbusaansluiting via separate buskoppelaar mogelijk | Nee |
| Radio standaard LTE | Nee |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 0 - 0 V |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 0 - 0 V |
| Hoogte | 114.5 mm |
| Breedte | 35.2 mm |
| Voedingsspanning bij DC | 18 - 31.2 V |
| Radio standaard eGPRS (EDGE) | Nee |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Stahl Ispac Isolators Hart Multiplexer hart solutions
Stahl Ispac Isolators Hart Termination board hart solutions
Stahl Ispac Isolators Hart Termination board hart solutions
Stahl Ispac Isolators Hart Termination board hart solutions
Artikelnummer: 25687572
Fabrikantnummer: 160891
Huidige product
Stahl Ispac Isolators Hart Multiplexer hart solutions
Artikelnummer: 25687562
Fabrikantnummer: 160695