Stand Alone switch als slice module in het I/O systeem XN300, 24 V DC - 199711
Artikelnummer: 23438726 | Fabrikantnummer: 199711 | EAN: 4015081985937
Omschrijving
Stand alone switch als slice module in het I/O systeem XN300, 24 V DC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 199711. Het EAN nummer is 4015081985937. Het interne artikelnummer is 23438726.
| Klasse |
Netwerkswitch
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
XN
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 29.3 mm |
| Ethernet | Ja |
| Aantal poorten 100Mbps SC | 0 |
| Aantal poorten 100Mbps ST | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps SC (SX) | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps SC (LX) | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 10/100 Mbps RJ45 | 5 |
| Layer 3 | Nee |
| Max. PoE-vermogen | 0 W |
| Layer 2 | Ja |
| Managebaar | Nee |
| Power over Ethernet | Overig |
| Aantal max. stapelbare switches | 0 |
| Aantal poorten 10/100 Mbps M12 | 0 |
| Aantal poorten 10/100/1000 Mbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps GBIC | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal combi poorten RJ45/Mini GBIC | 0 |
| Aantal overige poorten | 0 |
| Aantal poorten 100/1000 Mbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 10 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal PoE-poorten | 0 |
| Aantal poorten 100 Mbps POF | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps POF | 0 |
| Aantal moduleslots | 0 |
| Aantal poorten 10 Gbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 100 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 40 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Redundante stroomvoorziening | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail (Omega-rail) |
| Compatibel met Grade2TV volgens XP-C 90-483 | Nee |
| Compatibel met Grade3TV volgens XP-C 90-483 | Nee |
| Diepte | 104.2 mm |
| Breedte | 80.3 mm |
| Max. opgenomen vermogen | 1.2 W |
| Aantal poorten 100/1000/2500 Mbps RJ45 | |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Stand Alone switch als slice module in het I/O systeem XN300, 24 V DC
Artikelnummer: 23438726
Fabrikantnummer: 199711