Steinel Expanse Led straler xled pro expanse S ant - 091200
Artikelnummer: 26638032 | Fabrikantnummer: 091200 | EAN: 4007841091200
Het productnummer van de fabrikant is 091200. Het EAN nummer is 4007841091200. Het interne artikelnummer is 26638032.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Steinel
Toon alle producten van Steinel |
| Serie |
Expanse
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Met bewegingssensor | Ja |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Lengte | 195 mm |
| Slagvastheid | IK03 |
| Breedte | 195 mm |
| Hoogte/diepte | 198 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP54 |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Max. systeemvermogen | 14.3 W |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Categorieën |
Opbouw
Armaturen |
Steinel Expanse Led straler xled pro expanse S wit
Artikelnummer: 26638027
Fabrikantnummer: 091217
Steinel Expanse Led straler xled pro expanse ant
Artikelnummer: 26638028
Fabrikantnummer: 091224
Steinel Expanse Led straler xled pro expanse wit
Artikelnummer: 26638029
Fabrikantnummer: 091231
Steinel Expanse Led straler xled pro expanse SC wit
Artikelnummer: 26638031
Fabrikantnummer: 093945
Steinel Expanse Led straler xled pro expanse SC ant
Artikelnummer: 26638030
Fabrikantnummer: 093938
Steinel
Steinel is gericht op o.a. sensortechnologie, verlichting en thermisch gereedschap. Het bedrijf is opgericht in 1959 door Heinrich Wolfgang en heeft zich ontwikkeld tot specialist op het gebied van innovatieve en technisch hoogstaande lichtsturing. Met de merken STEINEL Intelligent en STEINEL Professional worden producten en oplossingen voor zowel professionele vakmensen als doe-het-zelvers aangeboden.
» Meer informatie over Steinel