Stiebel Eltron CENTR, VENTTOESTEL 220278 - 220278
Artikelnummer: 26701494 | Fabrikantnummer: 220278 | EAN: 4017212202784
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Stiebel Eltron warmtepompboiler
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Stiebel Eltron
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 220278. Het EAN nummer is 4017212202784. Het interne artikelnummer is 26701494.
| Klasse |
Warmwater-warmtepomp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Stiebel Eltron
Toon alle producten van Stiebel Eltron |
| Serie |
Ventilatie
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Breedte | 510 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP24 |
| Aansluitspanning | 230 V |
| Zelflerend | Nee |
| Gewicht | 65 kg |
| Drie fase uitvoering | Nee |
| Met circulatie-aansluiting | Nee |
| Met digitaal display | Nee |
| Diepte | 510 mm |
| Capaciteitsprofiel | M |
| Opgenomen vermogen | 0.3 kW |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Type koudemiddel | R290 |
| Model | Overig |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Hoogte | 1290 mm |
| Nom. inhoud | 100 l |
| Met verwarmingsaansluiting | Nee |
| Solar-integratie | Nee |
| Met luchtkanaalaansluiting | Ja |
| Materiaal reservoir | Staal geëmailleerd |
| Verstelbare lucht uitblaas | Nee |
| Verwarmingselement met speksteen huls | Nee |
| Anode beveiliging | Overig |
| Global warming potential (GWP) | 3 |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Circulatie-aansluiting | Overig |
| Warmtebron | Luchtafvoer |
| Energie-efficiëntieklasse (812/2013/EU) | A |
| Aansluiting tapwater | Overig |
| Luchttemperatuur | 15 - 30 °C |
| Opwarmtijd | h |
| Ingangsvermogen aanvullende verwarming | kW |
| Oppervlakte warmtewisselaar | m² |
| Bedrijfsdruk (waterzijdig) | bar |
| Energie index volgens EN 16147 (7 °C) | |
| Energie index volgens EN 16147 (15 °C) | |
| Nom. opgenomen vermogen warmtepomp volgens EN 16147 (7°C) | kW |
| Nom. opgenomen vermogen warmtepomp volgens EN 16147 (20°C) | kW |
| Vermogen standby-periode volgens EN 16147 | kW |
| Energie index volgens EN 16147 (20 °C) | |
| Temperatuurtraject ten behoeve van opwarmtijd | - °C |
| Max. watertemperatuur | 80 °C |
| Koudemiddelinhoud | 0.1 kg |
| Categorieën |
Warmtepompen
Ventilatie verwarming |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Stiebel Eltron CENTR, VENTTOESTEL 220278
Stiebel Eltron Toebehoren ventilatie filtermattenset, FMS lwa 100, 5 ST., G2
Stiebel Eltron Toebehoren ventilatie filtermattenset, FMS lwa 100, 5 ST., G2
Stiebel Eltron Toebehoren ventilatie filtermattenset, FMS lwa 100, 5 ST., G2
Artikelnummer: 22729778
Fabrikantnummer: 221398
Stiebel Eltron
» Meer informatie over Stiebel Eltron
Huidige product