Stiebel Eltron WARMWTR WARMTEPOMP 204479 - 204479
Artikelnummer: 26701492 | Fabrikantnummer: 204479 | EAN: 4017212044797
Omschrijving
STIEBEL ELTRON Warmtepompboiler, WWK-I 200 Plus
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Stiebel Eltron
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 204479. Het EAN nummer is 4017212044797. Het interne artikelnummer is 26701492.
| Klasse |
Warmwater-warmtepomp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Stiebel Eltron
Toon alle producten van Stiebel Eltron |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP24 |
| Aansluitspanning | 230 V |
| Breedte | 650 mm |
| Zelflerend | Nee |
| Drie fase uitvoering | Nee |
| Met digitaal display | Nee |
| Capaciteitsprofiel | L |
| Met circulatie-aansluiting | Ja |
| Diepte | 745 mm |
| Gewicht | 100 kg |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Type koudemiddel | R290 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Nom. inhoud | 200 l |
| Met verwarmingsaansluiting | Nee |
| Ingangsvermogen aanvullende verwarming | 1.5 kW |
| Circulatie-aansluiting | 1/2" |
| Solar-integratie | Nee |
| Max. watertemperatuur | 65 °C |
| Met luchtkanaalaansluiting | Nee |
| Materiaal reservoir | Staal geëmailleerd |
| Verstelbare lucht uitblaas | Nee |
| Anode beveiliging | Magnesium |
| Warmtebron | Ruimtelucht |
| Verwarmingselement met speksteen huls | Nee |
| Type thermostaat | Mechanisch |
| Global warming potential (GWP) | 3 |
| Geschikt voor vloermontage | Ja |
| Model | Monobloc |
| Aansluiting tapwater | 1" |
| Opwarmtijd | h |
| Opgenomen vermogen | kW |
| Oppervlakte warmtewisselaar | m² |
| Energie index volgens EN 16147 (7 °C) | |
| Energie index volgens EN 16147 (15 °C) | |
| Nom. opgenomen vermogen warmtepomp volgens EN 16147 (7°C) | kW |
| Nom. opgenomen vermogen warmtepomp volgens EN 16147 (20°C) | kW |
| Vermogen standby-periode volgens EN 16147 | kW |
| Temperatuurtraject ten behoeve van opwarmtijd | - °C |
| Hoogte | 1475.5 mm |
| Bedrijfsdruk (waterzijdig) | 8.5 bar |
| Koudemiddelinhoud | 0.2 kg |
| Energie index volgens EN 16147 (20 °C) | 4.3 |
| Luchttemperatuur | 6 - 43 °C |
| Categorieën |
Warmtepompen
Ventilatie verwarming |
Stiebel Eltron
» Meer informatie over Stiebel Eltron
Huidige product