Sylvania Black bezel 228 - 0053157
Artikelnummer: 23603219 | Fabrikantnummer: 0053157 | EAN: 5410288531571
Het productnummer van de fabrikant is 0053157. Het EAN nummer is 5410288531571. Het interne artikelnummer is 23603219.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
Start Downlight 5in1 Accessories
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 22 mm |
| Lengte | 22 mm |
| Transparant | Nee |
| Hoogte | 22 mm |
| Diameter | 228 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over Sylvania