Sylvania Blacklight Blue T8 Blacklight Blue TL T8 36W G13 - 0000699
Artikelnummer: 26698119 | Fabrikantnummer: 0000699 | EAN: 5410288006994
Het productnummer van de fabrikant is 0000699. Het EAN nummer is 5410288006994. Het interne artikelnummer is 26698119.
| Klasse |
UV-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
Blacklight Blue T8
Toon alle producten in deze serie |
| Dimbaar | Ja |
| Lampvermogen | 36 W |
| Lamptype | TL-buis |
| Diameter | 26 mm |
| Voet | G13 |
| Lampvorm | Overig |
| Totale lengte | 1213.6 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 5000 h |
| Brandstand | Willekeurig |
| Blacklightlamp | Ja |
| Geschikt voor reprografie | Nee |
| Geschikt voor waterdesinfectie | Nee |
| Geschikt voor persoonlijk welzijn | Nee |
| Geschikt voor bruining | Nee |
| Geschikt voor luchtdesinfectie | Nee |
| Geschikt voor medische toepassingen | Nee |
| Geschikt voor insectenbestrijding | Nee |
| Lampspanning | 93 - 113 V |
| Kwikinhoud | 2.8 mg |
| Categorieën |
Tl buizen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26698119
Fabrikantnummer: 0000699
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.