Sylvania Double ended DXX P2 13 L1115 240V 800W R7S SLV - 0061321
Artikelnummer: 26674472 | Fabrikantnummer: 0061321 | EAN: 5410288613215
Het productnummer van de fabrikant is 0061321. Het EAN nummer is 5410288613215. Het interne artikelnummer is 26674472.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Studio-, projectie- en fotolamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
Double ended
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 3200 K |
| Voet | R7s |
| Brandstand | Willekeurig |
| Lichtstroom | 20000 lm |
| Coolbeam | Nee |
| Lampvermogen | 800 W |
| Technologie | Overig |
| Lampspanning | 240 - 240 V |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26674472
Fabrikantnummer: 0061321
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.