Sylvania Ecoline TL-buis fhe 32W 1500MM 4000K - 0002909
Artikelnummer: 20471147 | Fabrikantnummer: 0002909 | EAN: 5410288029092
Het productnummer van de fabrikant is 0002909. Het EAN nummer is 5410288029092. Het interne artikelnummer is 20471147.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
TL-buis
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
T5 EcoLine
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Lampvermogen | 32 W |
| Lengte | 1450 mm |
| Kleur | Overig |
| Splinterbescherming | Nee |
| Lichtstroom | 0 lm |
| Lichtkleur | 840 |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Voet | G5 |
| Interne reflectorlaag | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 24000 h |
| Voor toepassing bij lage temperaturen | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 0 lm/W |
| Geschikt voor explosieveilige armaturen | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Lampaanduiding | Overig |
| Categorieën |
Tl buizen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 20471147
Fabrikantnummer: 0002909
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.