Sylvania FreeOffice 14klm Freeoffice Direct/indirect 14KLM black ec - 0060793
Artikelnummer: 26674467 | Fabrikantnummer: 0060793 | EAN: 5410288607931
Het productnummer van de fabrikant is 0060793. Het EAN nummer is 5410288607931. Het interne artikelnummer is 26674467.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Staande lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
FreeOffice 14klm
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Met schakelaar | Nee |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Materiaal afdekking | Kunststof gestructureerd |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Richtbaar | Nee |
| Lengte | 690 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Breedte | 460 mm |
| Materiaal | Overig |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Max. systeemvermogen | 107 W |
| Lichtverdeler | Geen |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Ja |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Voorschakelapparaat | Elektronische VSA |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Dimming fabrikantspecifiek | Ja |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Vermogensfactor | 0.98 |
| Geschikt voor lampvermogen | 0 - 0 W |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 65000 h |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Hoogte/diepte | 2030 mm |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Nom. spanning | 0 - 220 V |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 0 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | - lm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | lm/W |
| Categorieën | Armaturen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26674467
Fabrikantnummer: 0060793
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.