Sylvania Granit D4i 33KLM 840 WB Z18 - 0039152
Artikelnummer: 26639092 | Fabrikantnummer: 0039152 | EAN: 5410288391526
Het productnummer van de fabrikant is 0039152. Het EAN nummer is 5410288391526. Het interne artikelnummer is 26639092.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Halstraler
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Geschikt voor pendelophanging | Ja |
| Lamphouder | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Dimbaar | Ja |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Reflector | Mat |
| Geschikt voor noodverlichting | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Slagvastheid | IK08 |
| Lichtkleur | Wit |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Breedte | 182 mm |
| Buitendiameter | 370 mm |
| Lengte | 182 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Hoogte/diepte | 182 mm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Vermogensfactor | 0.95 |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 850 °C - 30 s |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Geschikt voor nevenlamp | Nee |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -30 - 50 °C |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Max. systeemvermogen | 165 W |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 120000 h |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 1200 lm |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 1 - 1.5 mm² |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 13 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 8 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | B |
| Nom. stroom | 723.7 - 789.5 mA |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Decentraal (individuele batterij) |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 10 % |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Overig |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 200 - 200 lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 33000 - 33000 lm |
| Categorieën |
Industri ele armaturen
Armaturen |
Sylvania Bracket and arm for 31KLM dali
Artikelnummer: 23387253
Fabrikantnummer: 0039605
Sylvania Granit ip65 32000LM 840 WB ssa
Artikelnummer: 24171831
Fabrikantnummer: 0038772
Sylvania Sylvania Granit Accessories Granit Zelftest noodunit
Artikelnummer: 25662978
Fabrikantnummer: 0039783
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over Sylvania