Sylvania Gro-Lux T5 Grolux TL T5 fho 54W G5 - 0002746
Artikelnummer: 26672248 | Fabrikantnummer: 0002746 | EAN: 5410288027463
Het productnummer van de fabrikant is 0002746. Het EAN nummer is 5410288027463. Het interne artikelnummer is 26672248.
| Klasse |
TL-buis
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
Gro-Lux T5
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Lengte | 1150 mm |
| Lampvermogen | 54 W |
| Kleur | Overig |
| Splinterbescherming | Nee |
| Lichtstroom | 0 lm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Lampvorm | Overig |
| Voet | G5 |
| Interne reflectorlaag | Nee |
| Voor toepassing bij lage temperaturen | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 0 lm/W |
| Lichtkleur | 0 |
| Buisdiameter | 16 mm |
| Geschikt voor explosieveilige armaturen | Nee |
| Lampaanduiding | Overig |
| Categorieën |
Tl buizen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26672248
Fabrikantnummer: 0002746
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.