Sylvania GroXpress LED Fixtures Groxpress Led 340W full+ eur - 0020930
Artikelnummer: 26641910 | Fabrikantnummer: 0020930 | EAN: 5410288209302
Het productnummer van de fabrikant is 0020930. Het EAN nummer is 5410288209302. Het interne artikelnummer is 26641910.
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
GroXpress LED Fixtures
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Geschikt voor pendelophanging | Ja |
| Dimbaar | Nee |
| Met schakelaar | Nee |
| Met lichtbron | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Inbouwdiameter | 0 mm |
| Buitendiameter | 0 mm |
| Inbouwhoogte/diepte | 0 mm |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Breedte | 0 mm |
| Lengte | 0 mm |
| Hoogte/diepte | 0 mm |
| Inbouwlengte | 0 mm |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Kleur behuizing | Overig |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aansluitwijze | Overig |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Aantal polen | 0 |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 0 - 0 K |
| Lichtverdeler | Geen |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -10 - 40 °C |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Max. systeemvermogen | 340 W |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 0 |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 0 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 0 |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 0 |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Nee |
| Nom. stroom | 1416.7 - 1717.2 mA |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Geschikt voor lampvermogen | - W |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | - lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | - lm |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Maximaal aantal armaturen per zekeringautomaat C10 (MCB) | |
| Lengte snoer | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26641910
Fabrikantnummer: 0020930
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.