Sylvania Halogeenlampen Hi-Spot superia es50 35W 25° 240V gu10 - 0022901
Artikelnummer: 26672629 | Fabrikantnummer: 0022901 | EAN: 5410288229010
Het productnummer van de fabrikant is 0022901. Het EAN nummer is 5410288229010. Het interne artikelnummer is 26672629.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Hoogvolt halogeenreflectorlamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
Halogeenlampen
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 35 W |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 35 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 3000 h |
| Totale lengte | 55 mm |
| Diameter | 50 mm |
| Voet | GU10 |
| Stralingshoek | 25 ° |
| Lichtsterkte | 800 cd |
| Kleurtemperatuur | 2600 K |
| Type reflector | Aluminium-gecoat glas |
| UV-bescherming | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Coolbeam | Nee |
| Trafo geïntegreerd | Nee |
| Lampvorm | PAR Reflector |
| Lampspanning | 240 - 240 V |
| Model | Spot |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26672629
Fabrikantnummer: 0022901
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.