Sylvania HID Sa SHP-S 400W twinarc e40 SLV - 0020744
Artikelnummer: 26672489 | Fabrikantnummer: 0020744 | EAN: 5410288207445
Het productnummer van de fabrikant is 0020744. Het EAN nummer is 5410288207445. Het interne artikelnummer is 26672489.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Hogedruk natriumdamplamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
HID
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 400 W |
| Kleurweergave-index | 20-39 |
| Voet | E40 |
| Diameter | 122 mm |
| Lampvorm | Ellips |
| Extern voorschakelapparaat | Ja |
| Vervanger voor kwiklamp | Nee |
| Kwikvrij | Nee |
| Assimilatieverlichting | Nee |
| Kleurtemperatuur | 2050 K |
| Gemiddelde nom. levensduur | 55000 h |
| Lichtstroom | 52500 lm |
| Totale lengte | 292 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 451 kWh |
| Specifieke lichtstroom lamp | 128 lm/W |
| Externe ontsteker vereist | Ja |
| Model | Gematteerd |
| Categorieën |
Gasontladingslampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26672489
Fabrikantnummer: 0020744
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.