Sylvania INSAVER 205 Ins U19 ip54 205 840 dali - 0030577
Artikelnummer: 26639060 | Fabrikantnummer: 0030577 | EAN: 5410288305776
Het productnummer van de fabrikant is 0030577. Het EAN nummer is 5410288305776. Het interne artikelnummer is 26639060.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
INSAVER 205
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Slagvastheid | IK07 |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Lichtkleur | Wit |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Hoogte/diepte | 60 mm |
| Buitendiameter | 220 mm |
| Geschikt voor truss montage | Nee |
| Geschikt voor stroomrailmontage | Nee |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Nee |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 60 mm |
| Materiaal afdekking | Zonder kap |
| Kleur behuizing | Overig |
| Verstelbaarheid | Niet verstelbaar |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP54 |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Oppervlak geborsteld | Nee |
| Max. systeemvermogen | 19 W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Ja |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 850 °C - 30 s |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -10 - 40 °C |
| Lichtverdeler | Refractorlens |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Soort bedrading | Incl. doorgangsbedrading |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Dimbaar LineSwitch | Ja |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 100000 h |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 19 |
| Nom. stroom | 88 - 96 mA |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.5 - 2.5 mm² |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Ja |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 93 |
| Inbouwdiameter | 205 - 205 mm |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 0 % |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 93 |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | D |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Stralingshoek | 41-80° - Breedstralend |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 2400 - 2400 lm |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | IP20 |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Overig |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 20 % |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 126 - 126 lm/W |
| Inbouwhoogte | 150 - 150 mm |
| Categorieën | Armaturen |
Lumiance Accessoires inbouwbak klein rood kunststof
Artikelnummer: 20523687
Fabrikantnummer: 3007940
Sylvania INSAVER SLIM 205 Insv SL u19 ip44 DL 205 840
Artikelnummer: 23819029
Fabrikantnummer: 0030539
Sylvania Safety cable Veiligheidskabel ST 1.5M (X3)
Artikelnummer: 25662959
Fabrikantnummer: 0030490
Sylvania Reinforcing plates Montageplaat Downlighter 205MM
Artikelnummer: 25662973
Fabrikantnummer: 0038003
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over Sylvania