Sylvania RefLED Retro MR11 RL R MR11 184LM 830 36 SL - 0029238
Artikelnummer: 23492125 | Fabrikantnummer: 0029238 | EAN: 5410288292380
Het productnummer van de fabrikant is 0029238. Het EAN nummer is 5410288292380. Het interne artikelnummer is 23492125.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
RefLED Retro MR11
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Spanningstype | AC/DC |
| Kleur | Wit |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Diameter | 35 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 3 kWh |
| Voet | GU4 |
| Lengte | 38 mm |
| Lichtsterkte | 400 cd |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Vermogensfactor | 0 |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Nom. spanning | 12 - 12 V |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 100000 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 74 lm/W |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Lampvermogen | 2.5 - 2.5 W |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 184 - 184 lm |
| Stralingshoek | 36 - 36 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 184 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Nom. stroom | 208.3 - 208.3 mA |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 23492125
Fabrikantnummer: 0029238
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.