Sylvania Led pipe montagebalk G2 led 8W ip20 51042 - 0051042
Artikelnummer: 21012603 | Fabrikantnummer: 0051042 | EAN: 5410288510422
Het productnummer van de fabrikant is 0051042. Het EAN nummer is 5410288510422. Het interne artikelnummer is 21012603.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Montagebalk
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
LED PIPE High OUTPUT
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met schakelaar | Nee |
| Slagvastheid | IK02 |
| Lichtkleur | Wit |
| Lengte | 600 mm |
| Hoogte/diepte | 35 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 24 mm |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 0 lm |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Lichtverdeler | Geen |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Max. systeemvermogen | 9 W |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 100 lm/W |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 30000 h |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Geschikt voor lampvermogen | 0 - 0 W |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Nom. spanning | 72 - 72 V |
| Nom. stroom | 138.9 - 138.9 mA |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 900 - 900 lm |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Categorieën |
Tl montagebalken
Armaturen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 21012603
Fabrikantnummer: 0051042
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.