Sylvania LifeSafe Downlight LSF Pro DL ra R em3 NM da ZW - 0038802
Artikelnummer: 25732665 | Fabrikantnummer: 0038802 | EAN: 5410288388021
Het productnummer van de fabrikant is 0038802. Het EAN nummer is 5410288388021. Het interne artikelnummer is 25732665.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Noodverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
LifeSafe Downlight
Toon alle producten in deze serie |
| Lamphouder | Geen |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met lichtbron | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Materiaal afdekking | Kunststof gestructureerd |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Inbouwdiameter | 0 mm |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Slagvastheid | IK03 |
| Buitendiameter | 55 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Montagewijze | Inbouw |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 225 lm |
| Max. systeemvermogen | 0 W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 5000 - 5000 K |
| Nom. stroom | 0 - 0 mA |
| Lichtverdeler | Geen |
| Soort bedrading | Eindig |
| Geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Vermogensfactor | 0.35 |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 0 - 45 °C |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Decentraal (individuele batterij) |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Automatische zelfdiagnose |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 344 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 334 |
| Hoogte | mm |
| Diepte | mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Inbouwdiepte | mm |
| Inbouwhoogte | mm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 225 - 225 lm |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 25732665
Fabrikantnummer: 0038802