Sylvania LifeSafe Downlight LSF Pro RDDL ho rarc em3 NM da - 0038811
Artikelnummer: 25732667 | Fabrikantnummer: 0038811 | EAN: 5410288388113
Het productnummer van de fabrikant is 0038811. Het EAN nummer is 5410288388113. Het interne artikelnummer is 25732667.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Noodverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
LifeSafe Downlight
Toon alle producten in deze serie |
| Lamphouder | Geen |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met lichtbron | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Materiaal afdekking | Kunststof gestructureerd |
| Buitendiameter | 140 mm |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Inbouwdiameter | 0 mm |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Breedte | 62 mm |
| Slagvastheid | IK06 |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Montagewijze | Plafondopbouw |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 450 lm |
| Max. systeemvermogen | 0 W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 5000 - 5000 K |
| Nom. stroom | 0 - 0 mA |
| Lichtverdeler | Geen |
| Soort bedrading | Eindig |
| Geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Vermogensfactor | 0.35 |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 0 - 45 °C |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Decentraal (individuele batterij) |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Automatische zelfdiagnose |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 450 - 450 lm |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 344 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 334 |
| Hoogte | mm |
| Diepte | mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Inbouwdiepte | mm |
| Inbouwhoogte | mm |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 25732667
Fabrikantnummer: 0038811