Sylvania LifeSafe Twin Spot LSF Pro TS1200 ip65 W em3 nmda - 0038861
Artikelnummer: 25732692 | Fabrikantnummer: 0038861 | EAN: 5410288388618
Het productnummer van de fabrikant is 0038861. Het EAN nummer is 5410288388618. Het interne artikelnummer is 25732692.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Noodverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
LifeSafe Twin Spot
Toon alle producten in deze serie |
| Lamphouder | Geen |
| Kleur behuizing | Wit |
| Met lichtbron | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Materiaal afdekking | Kunststof gestructureerd |
| Slagvastheid | IK08 |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Inbouwdiameter | 0 mm |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Breedte | 62 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Montagewijze | Wandopbouw |
| Max. systeemvermogen | 0 W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 5000 - 5000 K |
| Nom. stroom | 0 - 0 mA |
| Lichtverdeler | Geen |
| Soort bedrading | Eindig |
| Geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Vermogensfactor | 0.35 |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 0 - 45 °C |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 1200 lm |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 129 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 129 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Decentraal (individuele batterij) |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Automatische zelfdiagnose |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1200 - 1200 lm |
| Hoogte | mm |
| Diepte | mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Inbouwdiepte | mm |
| Inbouwhoogte | mm |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 25732692
Fabrikantnummer: 0038861