Sylvania Logistics & Industry Hydroproof 2 PC 158 T8 LLB PC - 0045346
Artikelnummer: 26642881 | Fabrikantnummer: 0045346 | EAN: 5410288453460
Het productnummer van de fabrikant is 0045346. Het EAN nummer is 5410288453460. Het interne artikelnummer is 26642881.
| Klasse |
Montagebalk
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
Logistics & Industry
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Met schakelaar | Nee |
| Met lichtbron | Nee |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Lamptype | TL-buis D=26 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Breedte | 102 mm |
| Hoogte/diepte | 108 mm |
| Lengte | 1612 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Materiaal | Overig |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Met lampbeschermkorf | Nee |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Geschikt voor lampvermogen | - W |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Nom. stroom | - mA |
| Kleurtemperatuur | - K |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | - lm |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Specifieke lichtstroom armatuur | lm/W |
| Categorieën |
Tl montagebalken
Armaturen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26642881
Fabrikantnummer: 0045346
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.