Sylvania Start flood flat ip65 4650LM 830 white - 0050119
Artikelnummer: 23486864 | Fabrikantnummer: 0050119 | EAN: 5410288501192
Het productnummer van de fabrikant is 0050119. Het EAN nummer is 5410288501192. Het interne artikelnummer is 23486864.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
Start Flood Flat without PIR
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Beschermingsklasse | I |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Lichtkleur | Wit |
| Stralingshoek | Extreem breedstralend >80° |
| Breedte | 190 mm |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Inbouwhoogte/diepte | 0 mm |
| Inbouwlengte | 0 mm |
| Geschikt voor truss montage | Nee |
| Geschikt voor stroomrailmontage | Nee |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Nee |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Slagvastheid | IK06 |
| Hoogte/diepte | 30 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lengte | 151 mm |
| Oppervlak geborsteld | Nee |
| Aantal polen | 0 |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 4650 lm |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Max. systeemvermogen | 45 W |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -20 - 40 °C |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 103 lm/W |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 90000 h |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 0 |
| Geschikt voor lampvermogen | 0 - 0 W |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0 - 0 mm² |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom | 4650 - 4650 lm |
| Niet dimbaar | Ja |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 26 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 15 |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 0 |
| Inbouwdiameter | 0 - 0 mm |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 0 % |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 0 |
| Categorieën | Armaturen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 23486864
Fabrikantnummer: 0050119
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.