Sylvania Wayline 600 1200LM 840 - 0048910
Artikelnummer: 23438194 | Fabrikantnummer: 0048910 | EAN: 5410288489100
Het productnummer van de fabrikant is 0048910. Het EAN nummer is 5410288489100. Het interne artikelnummer is 23438194.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Montagebalk
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
Wayline - non-dimmable
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Lamphouder | Geen |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met schakelaar | Nee |
| Lichtkleur | Wit |
| Breedte | 70 mm |
| Hoogte/diepte | 77 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aansluitwijze | Overig |
| Lengte | 672 mm |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Max. systeemvermogen | 9 W |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 133 lm/W |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 90000 h |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Geschikt voor lampvermogen | 0 - 0 W |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Nom. stroom | 41.7 - 45.5 mA |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 0 |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | C |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Categorieën |
Tl montagebalken
Armaturen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 23438194
Fabrikantnummer: 0048910
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.