Sylvania Ludo 111 inbouwspot 5337 rond huis aluminium 0x0x0mm Ø0MM - 0005337
Artikelnummer: 22756292 | Fabrikantnummer: 0005337 | EAN: 5410288053370
Het productnummer van de fabrikant is 0005337. Het EAN nummer is 5410288053370. Het interne artikelnummer is 22756292.
Ludospot 111 Behuizing Rond 180mm Cardan Wit
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
Ludospot 111 Housings
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 0 mm |
| Lengte | 0 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Hoogte | 0 mm |
| Transparant | Nee |
| Diameter | 0 mm |
| Toebehoren | Nee |
| Onderdeel | Ja |
| Categorieën | Armaturen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 22756292
Fabrikantnummer: 0005337