Sylvania Luxline TL-buis plus 25W 705MM 6500K - 0000875
Artikelnummer: 20470262 | Fabrikantnummer: 0000875 | EAN: 5410288008752
Het productnummer van de fabrikant is 0000875. Het EAN nummer is 5410288008752. Het interne artikelnummer is 20470262.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
TL-buis
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
T8 Luxline Plus Special Length
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lengte | 700 mm |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Lampvermogen | 25 W |
| Kleur | Overig |
| Splinterbescherming | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 25 kWh |
| Voet | G13 |
| Lichtkleur | 865 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 20000 h |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Lampvorm | Overig |
| Lichtstroom | 1800 lm |
| Interne reflectorlaag | Nee |
| Buisdiameter | 26 mm |
| Voor toepassing bij lage temperaturen | Nee |
| Geschikt voor explosieveilige armaturen | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 72 lm/W |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Daglicht wit > 5300 K |
| Lampaanduiding | Overig |
| Categorieën |
Tl buizen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 20470262
Fabrikantnummer: 0000875
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.