Sylvania LYNX compacte fluorescentielamp zonder ballast FSD CFL GX24Q-4 4000K 42W - 0027861
Artikelnummer: 20467344 | Fabrikantnummer: 0027861 | EAN: 5410288278612
Het productnummer van de fabrikant is 0027861. Het EAN nummer is 5410288278612. Het interne artikelnummer is 20467344.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Compact fluorescentielamp zonder geïntegreerd voorschakelapparaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
Lynx TE
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Lampvermogen | 42 W |
| Kleur | Overig |
| Lichtkleur | 840 |
| Diameter | 49 mm |
| Lichtstroom | 3200 lm |
| Totale lengte | 166 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 12000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 42 kWh |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Lampaanduiding | Overig |
| Voet | GX24q-4 |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Categorieën |
Compactfluorescentielampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 20467344
Fabrikantnummer: 0027861
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.