Sylvania Start Eco panel 600x600 3200LM 865 4PCS - 0047349
Artikelnummer: 23492343 | Fabrikantnummer: 0047349 | EAN: 5410288473499
Het productnummer van de fabrikant is 0047349. Het EAN nummer is 5410288473499. Het interne artikelnummer is 23492343.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Met lichtbron | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Beschermingsklasse | II |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Slagvastheid | IK02 |
| Lichtkleur | Wit |
| Stralingshoek | Extreem breedstralend >80° |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Inbouwdiameter | 0 mm |
| Inbouwhoogte/diepte | 0 mm |
| Breedte | 595 mm |
| Lengte | 595 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Inbouwlengte | 0 mm |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aansluitwijze | Overig |
| Hoogte/diepte | 34 mm |
| Aantal polen | 0 |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 6500 - 6500 K |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 3200 lm |
| Max. systeemvermogen | 36 W |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Lichtverdeler | Geen |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Vermogensfactor | 0.95 |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 89 lm/W |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 100000 h |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -10 - 45 °C |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 15 |
| Geschikt voor lampvermogen | 0 - 0 W |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 22 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 74 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 0 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 24 |
| Nom. stroom | 150 - 172.2 mA |
| Categorieën | Armaturen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 23492343
Fabrikantnummer: 0047349
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.