Sylvania Ontladingslampen Britelux Hsi-TSX 400W 4000K e40 - 0024409
Artikelnummer: 26672660 | Fabrikantnummer: 0024409 | EAN: 5410288244099
Het productnummer van de fabrikant is 0024409. Het EAN nummer is 5410288244099. Het interne artikelnummer is 26672660.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Halogeenmetaaldamplamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
Ontladingslampen
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 70-79 |
| Kleurtemperatuur | 4200 K |
| Kleur | Wit |
| Lampvermogen | 400 W |
| Gemiddelde nom. levensduur | 20000 h |
| Diameter | 63 mm |
| Voet | E40 |
| Brandstand | Willekeurig |
| Bruiningslamp | Nee |
| Extern voorschakelapparaat | Ja |
| Materiaal ontladingsbuis | Kwarts |
| UV-bescherming | Nee |
| Gesloten armatuur noodzakelijk | Ja |
| Totale lengte | 270 mm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 93 lm/W |
| Lichtstroom | 40000 lm |
| Lampspanning | 105 - 105 V |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 468 kWh |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Externe ontsteker vereist | Ja |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Model | Helder |
| Lichtkleur | |
| Categorieën |
Gasontladingslampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26672660
Fabrikantnummer: 0024409
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.