Sylvania Ontladingslampen Hsi-SX britelux co 250W 100V 3800K diffuus e40 - 0020771
Artikelnummer: 26672490 | Fabrikantnummer: 0020771 | EAN: 5410288207711
Het productnummer van de fabrikant is 0020771. Het EAN nummer is 5410288207711. Het interne artikelnummer is 26672490.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Halogeenmetaaldamplamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sylvania
Toon alle producten van Sylvania |
| Serie |
Ontladingslampen
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 250 W |
| Kleurweergave-index | 70-79 |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 90 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Kleurtemperatuur | 3800 K |
| Voet | E40 |
| Lampvorm | Ellips |
| Brandstand | Willekeurig |
| Gesloten armatuur noodzakelijk | Nee |
| Bruiningslamp | Nee |
| Extern voorschakelapparaat | Ja |
| Materiaal ontladingsbuis | Kwarts |
| UV-bescherming | Nee |
| Totale lengte | 227 mm |
| Lichtstroom | 22300 lm |
| Lampspanning | 100 - 100 V |
| Specifieke lichtstroom lamp | 84 lm/W |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 292 kWh |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Externe ontsteker vereist | Ja |
| Model | Gematteerd |
| Lichtkleur | |
| Categorieën |
Gasontladingslampen
Lichtbronnen |
Sylvania
Feilo Sylvania is een toonaangevende leverancier op het gebied van verlichting. Met een geschiedenis van meer dan 100 jaar, activiteiten in meer dan 48 landen en eigen R&D centra neemt Sylvania een prominente plaats in in de verlichtingsmarkt. Met kwalitatieve en oogstrelende armaturen en lichtbronnen biedt Sylvania zowel oplossingen voor grote architectonische projecten als particulier oplossingen en alles daartussenin.
» Meer informatie over SylvaniaArtikelnummer: 26672490
Fabrikantnummer: 0020771
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.